Informacje

Forza Horizon 4 w Hongkongu?

... Katarzyna Dąbkowska

To raczej mało prawdopodobne.

Forza Horizon 4 w Hongkongu? - obrazek 1

Forza Horizon 4, jak już wiadomo od jakiegoś czasu, ma zostać zapowiedziana podczas tegorocznego E3. Do tej pory pojawiło się jednak wiele plotek na temat lokalizacji akcji gry. Z nieoficjalnych informacji można było już wnioskować, że gra zabierze nas na wycieczkę do Japonii i Wielkiej Brytanii. Najnowsze grafiki koncepcyjne, które pojawiły się w sieci, pokazują jednak Hongkong.

Serwis DualShockers postanowił dokładnie przeanalizować wspomniane grafiki koncepcyjne i w ten sposób chce udowodnić, że nie dotyczą one wspomnianej produkcji. Po pierwsze, są one ogólnodostępne na stronie Leading Light Design i nie są zabezpieczone. Po drugie – modele aut widoczne na obrazach zostały wyprodukowane już kilka lat temu. Na koniec widać na nich logo Forzy, ale stare, więc bardzo możliwe, że grafiki tyczą się również koncepcji sprzed kilku lat i pochwaliła się nimi wspomniana firma.

Na oficjalne wieści odnośnie produkcji będziemy musieli jeszcze poczekać. Konferencja Microsoftu odbędzie się 10 czerwca. Do tej pory będziemy musieli posiłkować się jedynie plotkami.

Forza Horizon 4 w Hongkongu? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?