Informacje

Shenmue III jeszcze bardziej opóźnione. Wysokie standardy na szali

...

Nie mamy pomyślnych wieści dla graczy, którzy wyczekują premiery Shenmue III. Termin wydania gry po raz kolejny się oddala.

Shenmue III jeszcze bardziej opóźnione. Wysokie standardy na szali - obrazek 1

Dopiero w 2019 roku należy spodziewać się premiery Shenmue III. "Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na jeszcze większą poprawę jakości, tak aby spełniała ona wysokie standardy, na jakie zasługuje gra. Produkt wypuścimy w możliwie najlepszym okresie" - zapewnia wydawca tytułu, Deep Silver. Kilka słów do przekazania fanom miał także twórca "trójki", Yu Suzuki.

"Wszystkim osobom, które nas wsparły, chciałem przekazać, że jest nam bardzo przykro z powodu opóźnienia. Po wielu dyskusjach z naszymi partnerami z Deep Silver uznaliśmy, że wydłużenie czasu produkcji pozwoli nam wypuścić najlepszą wersję Shenmue III. Obiecujemy, że poświęcimy ten czas na poprawienie jakości Shenmue III" - oznajmił.

Co ciekawe, tuż po Sylwestrze wydawca gry zapewniał, że ukaże się ona zgodnie z planem, czyli w tym roku. Teraz wiemy już, że z tych założeń nic nie wyjdzie - a trzeba też pamiętać, że nie jest to pierwsza poważna obsuwa Shenmue III.

Shenmue III jeszcze bardziej opóźnione. Wysokie standardy na szali - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?