News

Shenmue III jeszcze bardziej opóźnione. Wysokie standardy na szali

Patryk Purczyński, 16.05.2018 17:13 0

Nie mamy pomyślnych wieści dla graczy, którzy wyczekują premiery Shenmue III. Termin wydania gry po raz kolejny się oddala.

Dopiero w 2019 roku należy spodziewać się premiery Shenmue III. "Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na jeszcze większą poprawę jakości, tak aby spełniała ona wysokie standardy, na jakie zasługuje gra. Produkt wypuścimy w możliwie najlepszym okresie" - zapewnia wydawca tytułu, Deep Silver. Kilka słów do przekazania fanom miał także twórca "trójki", Yu Suzuki.

"Wszystkim osobom, które nas wsparły, chciałem przekazać, że jest nam bardzo przykro z powodu opóźnienia. Po wielu dyskusjach z naszymi partnerami z Deep Silver uznaliśmy, że wydłużenie czasu produkcji pozwoli nam wypuścić najlepszą wersję Shenmue III. Obiecujemy, że poświęcimy ten czas na poprawienie jakości Shenmue III" - oznajmił.

Co ciekawe, tuż po Sylwestrze wydawca gry zapewniał, że ukaże się ona zgodnie z planem, czyli w tym roku. Teraz wiemy już, że z tych założeń nic nie wyjdzie - a trzeba też pamiętać, że nie jest to pierwsza poważna obsuwa Shenmue III.

najnowsze