News

Rage 2 - wyciekł zwiastun gry

Katarzyna Dąbkowska, 14.05.2018 10:53 4

Bethesda ma dziś oficjalnie zapowiedzieć nową grę.

Bethesda ma dziś zaprezentować tajemniczy zwiastun. Nieoficjalnie mówi się, że będzie to kolejny Rage. Do tej pory słuch o grze zaginął, ale jest wysoce prawdopodobnym, iż to właśnie nad tym projektem pracuje wspomniana firma. Ma to potwierdzać najnowszy wyciek. Pokazuje on zwiastun Rage 2.

Nie wiadomo, czy jest to po prostu fanowski projekt, który po prostu został stworzony, by podrażnić się z fanami gier Bethesdy, czy może faktycznie doszło do sporego wycieku przed oficjalnym ujawnieniem. Jedno jest pewne – zwiastun bardzo szybko został zdjęty z serwisu YouTube. W Internecie jednak nic nie ginie. Wideo możecie zobaczyć między innymi wchodząc pod ten adres. Nie jest długie i pokazuje jedynie kilka postaci, jednak warto je zobaczyć. Więcej zapewne dowiemy się jeszcze dzisiaj. Do tego czasu radzimy uzbroić się w cierpliwość.

O Rage nie słyszeliśmy od lat. Sceptycy twierdzą, że gra nie przyjęła się na tyle dobrze, by Bethesda chciała tworzyć kontynuację. Dwa lata temu Pete Hines powiedział jednak, że produkcja sprzedała się na tyle dobrze, by zasłużyć na dalszą część.

najnowsze