Darkest Dungeon: The Color of Madness – DLC z datą premiery na PC

LM
2018/05/10 09:31
1
0

Pakiet nowej zawartości najpierw ukaże się na PC, a później na pozostałych platformach docelowych.

Darkest Dungeon: The Color of Madness – DLC z datą premiery na PC

Deweloperzy z kanadyjskiego Red Hook Studios w najnowszym wpisie na oficjalnej stronie internetowej gry Darkest Dungeon ujawnili datę premiery zapowiedzianego w grudniu DLC The Color of Madness. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami pakiet dodatkowej zawartości zostanie udostępniony dla użytkowników komputerów osobistych z systemem Windows, Linux i Mac już 19 czerwca. Zainteresowani nowinkami muszą przygotować się na wydatek niespełna 5 dolarów (około 18 PLN). Przy okazji twórcy zapewnili, że zamierzają w kolejnych misiącach wydać rozszerzenie także na pozostałych platformach sprzętowych – PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox One i Nintendo Switch – ale na razie nie są w stanie wskazać konkretnej daty premiery konsolowych wersji DLC.

GramTV przedstawia:

The Color of Madness zaoferuje zupełnie nową lokację – The Farmstead. Tam czeka na nas szczególnie trudne wyzwanie, gdzie będziemy musieli przetrwać niekończące się fale przeciwników, aż dotrzemy do miejsca, w którym spadła kometa. Obok tego pojawią się nowi oponenci, w tym bossowie oraz dodatkowa frakcja zrzeszająca nowych adwersarzy. Poza tym Darkest Dungeon: The Color of Madness wprowadzi masę nowego wyposażenia, kolejne dystrykty i zupełnie nowe utwory do ścieżki dźwiękowej tytułu.

Komentarze
1
Muradin_07
The King of Iron Fist
10/05/2018 13:58

Nie będzie to wielkim zaskoczeniem, ale jaram się na samą myśl o tym, że znów mnie wkręci Darkest Dungeon na setki godzin :D