Puzzle Fighter odchodzi do lamusa

Katarzyna Dąbkowska
2018/04/21 10:52
0
0

Serwery gry zostaną zamknięte pod koniec lipca.

Puzzle Fighter odchodzi do lamusa

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji na to, by zagrać w Puzzle Fighter, a bardzo chcieliście to zrobić, teraz jest na to najlepszy czas. Capcom zapowiedział bowiem, że niedługo wyciągnie wtyczkę grze. Firma potwierdziła, że Puzzle Fighter zostanie usunięty z mobilnych sklepów 1 lipca. Serwery dla produkcji zostaną zamknięte natomiast 31 lipca.

Oznacza, że wbrew pozorom jest jeszcze dużo czasu na granie w tę pozycję. Najlepiej zrobić to teraz, bo Capcom ma zamiar rozdawać wewnętrzną walutę w grze – po 10 tys. na każdego z użytkowników, który zdecyduje się zagrać w Puzzle Fighter. Warto zaznaczyć jednak, że wszystkie zakupy w aplikacji zostaną wyłączone w poniedziałek, 23 kwietnia. Każda jednak zdobyta lub zakupiona wcześniej waluta będzie mogła zostać wykorzystana przez graczy podczas rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Firma udostępni także takie postacie jak Regina, Dr. Wily, Ada Wong oraz kolejne etapy w grze (Darminor i Uroboros Laboratory) za darmo. Regina i Dr Wily będą dostępni w grze jeszcze dziś, a Ada Wong i nowe etapy zostaną wydane w poniedziałek 23 kwietnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!