Felieton

Kolekcja hitów od SNK zadebiutuje jesienią tego roku

Katarzyna Dąbkowska, 08 kwietnia 2018 13:18 1

A w niej grafika w 1080p, szybkie zapisy i możliwość cofania rozgrywki.

NIS America zapowiedziało, że jesienią tego roku wyda SNK 40th Anniversary Collection, czyli zbiór najlepszych klasyków stworzonych przez SNK w latach 80. Jakie tytuły znajdziemy na tej składance?

Na tę chwilę poznaliśmy tytuły 13 produkcji jakie wejdą w skład tego pakietu, jednak do premiery lista ta ma wzbogacić się o kolejne tytuły. W SNK 40th Anniversary Collection znajdziemy: Alpha Mission, Athena, Crystalis, Ikari Warriors I, Ikari Warriors II, Ikari Warriors III, Guerrilla War, P.O.W., Prehistoric Isle, Psycho Soldier, Street Smart, TNK III oraz Vanguard.

Każda z gier będzie wyświetlana w rozdzielczości 1080p, a dodatkowo będziemy mogli zapisywać rozgrywkę w dowolnym momencie i cofać zabawę, kiedy coś nam nie pójdzie. Tytuły mają mieć też poprawione sterowanie, tak aby dało się w nie komfortowo grać na używanych dzisiaj padach.

SNK 40th Anniversary Collection zmierza w tej chwili na Nintendo Switch i zadebiutuje jesienią tego roku. Liczymy jednak na to, że twórcy zdecydują się na przeportowanie kolekcji na PlayStation 4 albo pecety.

Lapis x Labyrinth - side-scrollowe RPG akcji ukaże się pod koniec maja
SNK 40th Anniversary Collection zmierza na PS4
The King of Fighters XIV do wypróbowania przez weekend za darmo na Steam
SNK 40th Anniversary Collection zostanie wzbogacone o dodatkowe gry w darmowym DLC
najnowsze