News

Iron Harvest z milionem dolarów na Kickstarterze – gra otrzyma tryb wieloosobowy

LM, 30.03.2018 20:19 2

Zbiórka zakończy się za 14 dni.

Niemieckie studio KING Art Games poinformowało, że suma wszystkich wpłat w ramach kampanii crowdfundingowej na Kickstarterze dla gry Iron Harvest przekroczyła już milion dolarów. Tym samym zbiórka osiągnęła kolejny próg dodatkowy, a deweloperów czeka sporo pracy przy tworzeniu modułu dla wielu graczy.

Ten według wytycznych udostępnionych przy okazji omawianych doniesień będzie oferował zrównoważony model rozgrywki, w którym gracz uzyskujący przewagę będzie musiał mocno się postarać, żeby utrzymać ją do końca. Rozmiar potyczek i ich długość będziemy mogli wybierać sami, a w razie przypadków losowych będziemy mogli w dowolnym momencie opuścić mecz. Jednocześnie twórcy mają nie tylko zachęcić nas do regularnej gry, ale też przygotują specjalny pakiet dla niedoświadczonych graczy, który znacznie obniży próg wejścia do sieciowej rywalizacji.

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego z elementami RPG osadzona w uniwersum wykreowanym na grafikach Jakuba Różalskiego – 1920+. Tytuł zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

najnowsze