Informacje

Ruszyła zbiórka na Oddworld: Abe's Origins - książkę i zestaw dwóch gier w fizycznym wydaniu

... Małgorzata Trzyna

W książce znajdą się grafiki koncepcyjne, oryginalne dokumenty z projektami gier czy nowe wywiady z twórcami Oddworld.

Kilka dni temu na kanale Oddworld Inhabitants na YouTube pojawił się krótki teaser ogłaszający, że 20 marca doczekamy się sporej zapowiedzi związanej z "poznawaniem początków" Abe. Okazało się, że nie chodzi o pokazanie Oddworld: Soulstorm, lecz o zbiórkę na Kickstarterze na Oddworld: Abe's Origins - Book & Game Collection od Indie by Design. Dzięki książce fani będą mogli dowiedzieć się więcej o ikonicznej postaci Abe, jego świecie, przyjaciołach, wrogach i ich ewolucji, zobaczyć "świeżo odkopane" grafiki koncepcyjne, oryginalne dokumenty z projektami czy przeczytać nowe wywiady z twórcami Oddworld.

Dla kolekcjonerów przygotowano także ekskluzywny zestaw Oddworld: Abe's Origins Game Collection - pudełkowe wydanie Oddworld: Abe's Oddysee i Oddworld: Abe's Exoddus na PC (DVD). Zestaw powstał przy współpracy z Oddworld Inhabitants i Limited Run Games. Nie da się go zdobyć nigdzie poza Kickstarterem. Wspierający zbiórkę otrzymają także kody na cyfrowe wersje Abe's Oddysee i Abe's Exoddus, by nie musieli otwierać kolekcjonerskiego pudełka.

Do końca zbiórki pozostało 30 dni. Celem jest zgromadzenie 63 058 dolarów amerykańskich i wszystko wskazuje na to, że zostanie on osiągnięty najpóźniej jutro.

Ruszyła zbiórka na Oddworld: Abe's Origins - książkę i zestaw dwóch gier w fizycznym wydaniu - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?