A Way Out - ucieczka z więzienia na nowym gameplay-trailerze

Małgorzata Trzyna
2018/03/21 16:47
1
0

Do premiery A Way Out pozostało jeszcze tylko dwa dni.

A Way Out zadebiutuje 23 marca 2018, a więc do premiery pozostało jeszcze tylko dwa dni. Z tej okazji Electronic Arts i Hazelight Studios udostępnili nowy trailer, pokazujący, w jaki sposób dwaj bohaterowie gry, Vincent i Leo, pomagają sobie wzajemnie uciec z więzienia. Podczas zabawy będziemy musieli rozwiązywać zagadki, zaliczać minigry, rozmawiać, strzelać, bić się, skradać, jeździć samochodem i biegać oraz unikać niebezpieczeństw w więzieniu i poza jego murami.

GramTV przedstawia:

Gra stworzona jest wyłącznie z myślą o kooperacji. Aby ułatwić graczom wspólną zabawę, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie Friend Passa: wystarczy, że kupimy jeden egzemplarz, by móc zaprosić do zabawy znajomego.

A Way Out ukaże się na PC, PS4 i Xboksie One. Wersji na Switcha, niestety, nie otrzymamy - platforma ta pojawiła się na rynku, gdy prace nad grą były już na zaawansowanym etapie. Jak tłumaczą twórcy, podczas sterowania pojedynczym Joy-Conem gracze mieliby poważny problem z kamerą w grze.

A Way Out - ucieczka z więzienia na nowym gameplay-trailerze

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
21/03/2018 21:47

To będzie hit, a ja jestem przerażony, że premiera jest za dwa dni! Myślałem, że wyjdzie za dobre pół roku,a tak już muszę zacząć namawiać kumpla z pracy, że w tą grę będzie trzeba grać i to oczywiście w co-opie :P