Informacje

CDP RED potwierdzone na gamescom 2018. Duże firmy na liście obecnych

...

Organizatorzy gamescomu zaprezentowali listę firm, które potwierdziły swoją obecność na targach. Wśród nich są twórcy Cyberpunku 2077.

CDP RED potwierdzone na gamescom 2018. Duże firmy na liście obecnych - obrazek 1

Sierpniowe targi gamescom 2018 będą miały silną obsadę. Organizator imprezy, Koelnmesse, poinformował, że w porównaniu do ubiegłego roku liczba zgłoszeń wzrosła o 13 proc., a ilość zarezerwowanego przez wystawców miejsca powiększyła się o 10 proc. Wśród najważniejszych spółek, które widnieją na liście obecności, nie zabrakło Bandai Namco Entertainment, Bethesdy, Deep Silver/Koch Media, Electronic Arts, Epic Games, Konami, Microsoftu, Square Enix, THQ Nordic, Ubisoftu, Wargamingu, i Warner Bros. Entertainment.

Będą też silne polskie akcenty. W Kolonii na pewno będzie można zobaczyć CD Projekt RED, które pracuje nad niezwykle wyczekiwanym Cyberpunkiem 2077, ale również Techland. Na razie jest oczywiście za wcześnie by dyskutować, co pokażą poszczególni wystawcy, ale lista potwierdzonych firm napełnia nadzieją na targi pełne pozytywnych wrażeń. Impreza odbędzie się 21-25 sierpnia.

Przypomnijmy, że ubiegłoroczny gamescom przyciągnął do hal wystawowych Koelnmesse rekordowe 355 tys. zwiedzających. Mogli oni podziwiać produkcje przeszło 900 wystawców.

CDP RED potwierdzone na gamescom 2018. Duże firmy na liście obecnych - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?