Felieton

Iron Harvest z sukcesem na Kickstarterze

LM, 15 marca 2018 13:33 0

Zbiórka potrwa do 14 kwietnia.

Zaledwie dwa dni temu niemieckie studio KING Art Games wystartowało z kampanią crowdfundingową na realizację gry Iron Harvest, a już udało im się przekroczyć minimalną kwotę zbiórki. W chwili pisania wiadomości na konto deweloperów wpłynęło już niemal 510 tysięcy dolarów, a warto zaznaczyć, że akcja zakończy się dopiero 14 kwietnia.

Zgodnie z założeniami kampanii zebrana do tej pory kwota pozwoli sfinalizować produkcję gry, a dodatkowo znajdziemy w niej także tryb New Game+. Wprawdzie do zakończenia zbiórki pozostało sporo czasu, ale ciężko przewidzieć, czy twórcom uda się zebrać środki w wysokości 1,5 miliona dolarów przypisane do wszystkich dodatkowych celów. Jeśli tak, to Iron Harvest zaoferuje przerywniki filmowe, dodatkowe wyzwania, tryb wieloosobowy wraz z rozgrywkami rankingowymi i możliwość rozegrania kampanii w kooperacji z innymi graczami.

Iron Harvest to strategi czasu rzeczywistego z elementami RPG osadzona w alternatywnej wizji roku 1920 wykreowanej na grafikach Jakuba Różalskiego. Tytuł zmierza na komputery osobiste i konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Nadchodzi Edge of Chaos – RTS w realiach średniowiecznego fantasy
For Honor – znamy pierwsze szczegóły trzeciego roku wsparcia dla gry
Civilization VI: Gathering Storm – Inkowie wracają do gry
Shadow of the Tomb Raider z najnowszą aktualizacją i DLC The Pillar
najnowsze