Informacje

Skyrim. Dovahkiin będzie mógł zwiedzić całe Morrowind

... Dawid Guz

Będzie to możliwe dzięki modyfikacji Beyond Skyrim

Skyrim. Dovahkiin będzie mógł zwiedzić całe Morrowind - obrazek 1

Twórcy wspomnianego moda niedawno opublikowali teaser trailer kolejnej lokacji, tym razem jest to Morrowind. Jak widać na filmiku zwiedzimy miejsca znane nam z The Elder Scrolls III.

Beyond Skyrim jest ogromnym modem, nad którym pracuje kilka zespołów zapalonych programistów. Mod ten pozwoli nam otworzyć granice dzielące Skyrim i pobliskie prowincje. Zamierzeniem twórców jest możliwość odwiedzenie każdego zakątka kontynentu Tamriel, który zostanie odtworzony w czasie trwania kampanii Smoczego dziecięcia. Oznacza to, iż zwiedzane przez nas Morrowind lub Cyrodiil będzie się odrobinę odróżniało od tego co pamiętamy z uwagi na 200 lat różnicy.

Twórcy projektu udostępniać będą co jakiś czas grywalne elementy swojego moda, podzielone na pojedyncze sekcje lub mniejsze prowincje. Aktualnie możemy przetestować tylko północną część prowincji Cyrodiil, zawartą w modzie Beyond Skyrim – Bruma, a z czasem będzie ich coraz więcej. Pomimo małego fragmentu tego wielkiego projektu, oferuje on wiele przygód, zadań i miejsc do zwiedzania.

Modyfikacja ta często mylona jest ze Skyblivion lub Skywind, należy jednak pamiętać, że wspomniane przed chwilą projekty są swoistymi remasterami. Beyond Skyrim natomiast otworzy nas na całe Tamriel w 4 erze świata The Elder Scrolls.

Skyrim. Dovahkiin będzie mógł zwiedzić całe Morrowind - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?