Informacje

Maelstrom łączy Piratów i PlayerUnknown's Battlegrounds!

... Dawid Guz

Studio Gunpowder Games złożone z twórców takich gier jak League of Legends, Overwatch i Dawn of War tworzy korsarskiego battle royale.

Maelstrom jest piracką grą z akcji w 3 osobie z szybką taktyczną walką morską skupioną na rozgrywce multiplayer. Gracze dowodzą ludzkimi, krasnoludzkimi lub orkowymi okrętami wojennymi, żeglując po burzliwym oceanie pełnym wrogów, ogromnych wirów wodnych i potworów mają na celu pozostać na morzu jako jedyni. W planach są także floty nieumarłych, goblinów, elfów i ogrów. Rozgrywka polegać ma na łatwej do opanowania mechanice, walkach w stylu arkadowym i dużym nacisku na akcję, koordynację i szybki refleks. Statki możemy personalizować, dostosować jakość kadłuba i dział, wygląd, załogę, a także kapitanów, którzy posiadają wyjątkowe umiejętności. Poza abordażem i taranowaniem, flotę przeciwnika niszczyć będziemy działami z trzema rodzajami amunicji używanymi w zależności od sytuacji.

Twórcy zapewniają, że gra nie będzie posiadała systemu lootboxów, a przyszłe dodatki lub DLC zawierające nowe statki i rasy będą tylko opcjonalne i nie wymagane do gry.

Aktualnie trwa kickstarterowa zbiórka na grę, możecie ją znaleźć tutaj. Gra będzie dostępna w kwietniu w ofercie early access na Steam.

Maelstrom łączy Piratów i PlayerUnknown's Battlegrounds! - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?