Informacje

Bloodborne w marcowym PS Plus. Sony zapowiada zmiany

...

Jedna z najlepszych gier ostatnich lat dostępna będzie w przyszłym miesiącu za darmo dla abonentów PS Plus. Sprawdzamy, co jeszcze przygotowało Sony.

Bloodborne w marcowym PS Plus. Sony zapowiada zmiany - obrazek 1

Bloodborne jest głównym - i jakże smakowitym - daniem zaserwowanym przez Sony w marcowym PS Plus. Subskrybenci otrzymają więc dostęp do jednej z najwyżej ocenionych gier ostatnich lat (średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 92/100) od niezwykle cenionego studia From Software. Poza tym mogą również liczyć na wydane w 2016 roku Ratchet & Clank. To wszystko stanowi oczywiście ofertę na PS4, ale Sony nie zapomniało o właścicielach pozostałych swoich konsol.

Na PS3 w marcu udostępnione zostaną Legend of Kay i Mighty No. 9, zaś na Vitę trafią Claire: Extended Cut i Bombing Busters. Trzy ostatnie oferowane są jako cross-buy z wersją na PS4. Specjalnym bonusem dla wszystkich subskrybentów na okres 13 marca - 10 kwietna jest Dungeon Defenders PS Plus Pack. Zawiera on 4 kostiumy, 1 milion w złocie, rozmaite paczki i peta Ninja Gato.

Sony poinformowało ponadto, że od 8 marca 2019 roku w ramach PS Plus będzie można uzyskać dostęp do pełnych wersji gier już tylko na PS4. Właściciele PS3 i Vity nie stracą oczywiście dostępu do tytułów, które odblokowali wcześniej lub odblokują do podanego wyżej terminu. To samo tyczy się zapisanych stanów rozgrywki i innych bonusów.

Bloodborne w marcowym PS Plus. Sony zapowiada zmiany - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?