Felieton

Zmiany w zespole twórców Call of Duty. Schofield i Condrey odchodzą ze Sledgehammer Games

Katarzyna Dąbkowska, 21 lutego 2018 12:30 0

Panowie dostali awans.

Założyciele Sledgehammer Games, Michael Condrey oraz Glen Schofield, postanowili odejść z firmy. Nie jest to jednak związane z problemami w firmie. Wręcz przeciwnie! Oficjalnie poinformowano, że teraz będą pracować bezpośrednio dla Activision, czyli w rzeczywistości właścicieli Sledgehammer.

Po niesamowitym sukcesie Call of Duty: WWII Glen Schofield i Michael Condrey postanowili zrezygnować z obowiązków w Sledgehammer Games i objąć kierownicze stanowiska w Activision. Dziękujemy Glenowi i Michaelowi za ich olbrzymi wkład w Call of Duty i czekamy na dalszą współpracę z nimi już w nowych rolach.

Zmiany stworzyły okazję do awansu jednego z kluczowych liderów w studio, Aarona Halona, który teraz poprowadzi Sledgehammer Games. Aaron jest założycielem Sledgehammer Games i naturalnie nadaje się do kierowania zespołem. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży i odegrał kluczową rolę w historii studia. Gratulujemy Aaronowi i jesteśmy podekscytowani przyszłością Sledgehammer Games, która w naszym mniemaniu ma przed sobą wiele wielkich dni – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu firmy.

Nie wiadomo, jakie dokładnie role przejmą Schofield oraz Condrey. Warto jednak wspomnieć, że z Activision odchodzi w w marcu Eric Hirshberg. Być może zmiany związane są właśnie z jego decyzją.

Mobilne Call of Duty: Legends of War debiutuje - na razie tylko w Australii
Pracownicy Infinity Ward ewakuowani po alarmie bombowym
Glen Schofield odchodzi z Activison
ASUS przygotował specjalne wydanie karty GeForce RTX 2080 Ti dla fanów Call of Duty: Black Ops
najnowsze