Informacje

Elite Dangerous: Beyond - Chapter One rozdział z datą premiery

... Małgorzata Trzyna

Trzeci sezon rozpocznie się 27 lutego, wraz z premierą pierwszego rozdziału Beyond, darmowego dla wszystkich graczy.

Frontier Developments ogłosiło, że 27 lutego na PC, PS4 i Xboksa One trafi Elite Dangerous: Beyond - Chapter One, czyli pierwszy rozdział trzeciego sezonu. Twórcy przygotowują liczne usprawnienia, o które prosiła społeczność graczy, jak również nową zawartość.

W grze zostanie zmieniony m.in. system przestępstw i kar - niewłaściwe zachowania będą karane surowiej, a im gorszą sławą będziemy się cieszyć, tym poważniejsze będą konsekwencje. Pojawi się funkcja "Hot Ships", która utrudni życie graczom łamiącym obowiązujące w galaktyce prawo, zaś "Advanced Tactical Response" pozwoli uporać się z użytkownikami notorycznie uprzykrzającymi innym życie. W ten sposób bardziej doświadczeni gracze będą musieli bardziej uważać, z kolei dla nowicjuszy galaktyka będzie bardziej przystępna.

Twórcy zapowiedzieli prosty dostęp do wieści przez GalNet Audio. Nie zabraknie nowego statku - The Chieftain - o dużej sile ognia i zwrotności, lecz cechującego się mniejszą obroną. Wprowadzone będą także zmiany w systemie nagród, by zachęcić pilotów do wykonywania misji i eksploracji.

Więcej informacji o nowościach, jakie zostaną wprowadzone w Beyond, znajdziecie pod tym adresem.

Elite Dangerous: Beyond - Chapter One rozdział z datą premiery - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?