Assassins' Creed Origins sprzeda się dwa razy lepiej niż Syndicate?

Katarzyna Dąbkowska
2018/02/13 11:35
0
0

Ubisoft mówi, że gra jest na dobrej drodze do tego, by podwoić wynik poprzedniej odsłony serii.

Assassins' Creed Origins sprzeda się dwa razy lepiej niż Syndicate?

Podczas spotkania z inwestorami Ubisoftu, dyrektor generalny fimry, Yves Guillemot, i dyrektor finansowy, Alain Martinez, rzucili nieco więcej światła na sprzedaż Assassin's Creed Origins. Choć przedstawiciele Ubi nie podali żadnych konkretnych liczb, potwierdzili, że Origins jest na dobrej drodze do tego, aby sprzedać się dwa razy lepiej niż wydane w 2015 roku Assassin's Creed Syndicate.

Martinez potwierdził również, że świetnie radzą sobie dodatki do najnowszej odsłony Assasin's Creed. O wiele więcej graczy zainwestowało w przepustki sezonowe do Origins niż w przypadku wspomnianego Syndicate. Nie podano jednak żadnych konkretnych danych na ten temat.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Assassin's Creed Origins pojawiło się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One 27 października minionego roku. W serwisie Metacritic średnia ocen gry w wersji na PlayStation 4 wynosi 81/100, a Xbox One – 85/100. Syndicate uzyskało nieco gorszy wynik. Średnia ocen w przypadku wersji na PlayStation 4 wynosi aktualnie 76/100, a na XOne – 78/100. Więcej o Assassin's Creed Origins przeczytacie w recenzji Małgorzaty Trzyny.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!