Informacje

Zbiórka na The Good Life - nową grę twórcy Deadly Premonition - wystartuje pod koniec marca

... Małgorzata Trzyna

Hidetaka "Swery" Suehiro wierzy, że doświadczenie zdobyte podczas nieudanej kampanii na Fig pomoże tym razem osiągnąć sukces.

Zbiórka na The Good Life - nową grę twórcy Deadly Premonition - wystartuje pod koniec marca - obrazek 1

We wrześniu 2017 na Fig wystartowała zbiórka na The Good Life, która zakończyła się porażką. Udało się wówczas zgromadzić 682 864 dolary, celem zaś było 1,5 miliona. Studio White Owls postanowiło, że spróbuje jeszcze raz zdobyć fundusze, tym razem za pośrednictwem Kickstartera, po dokładnym przeanalizowaniu poprzedniego planu. Druga zbiórka rozpocznie się 26 marca. W pracach nad The Good Life pomoże studio G-rounding Inc..

- Kampania we wrześniu 2017 była naszą pierwszą zbiórką w życiu - pisze Swery. - Wystartowaliśmy z pełną prędkością i przełknęliśmy gorzką pigułkę porażki. Wiele się nauczyliśmy i doświadczyliśmy różnych rzeczy po raz pierwszy. Jako początkujący, nie przygotowaliśmy się dość dobrze, wiele z naszych ogłoszeń wyciekło na długo przed startem kampanii. Mimo problemów, zbiórka została przeprowadzona, dzięki wsparciu tych, którzy nas śledzili, dołożyli swoją cegiełkę, mediom, wielu ludziom z branży gier, jak również naszym rodzinom i przyjaciołom. Teraz zamierzam wykorzystać 120% wszystkiego, czego się nauczyłem, wykraczając daleko poza maksymalny potencjał, by zapewnić sukces tej kampanii!

Tym razem twórcy będą lepiej przygotowani: nawiążą współpracę z ważnymi partnerami, obniżą początkową kwotę, jaką chcą zebrać, zmienią nagrody, poprawią projekt gry, styl graficzny i zaprezentują wideo z rozgrywki.

Zbiórka na The Good Life - nową grę twórcy Deadly Premonition - wystartuje pod koniec marca - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?