Informacje

God of War - Kratos nie przemówi głosem Lindy.

... Katarzyna Dąbkowska

Jego rolę przejmie Artur Dziurman.

God of War - Kratos nie przemówi głosem Lindy. - obrazek 1

Sony Interactive Entertainment poinformowało oficjalnie, że Kratos w polskiej wersji God of War przemówi głosem Artura Dziurmana. Do tej pory w tej roli mogliśmy usłyszeć legendę polskiego kina, Bogusława Lindę. Artur Dziurman użyczył swojego głosu między innymi postaci Draksa ze Strażników Galaktyki czy Malfoya w filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. 1.

- Zawsze marzyłem, jeszcze jako młody człowiek, a później już jako początkujący aktor, żeby zagrać bohatera w stylu herosa. Popatrzyłem na kilka ujęć z God of War i zobaczyłem rzeczywiście gladiatora, kogoś, kto spełnia to moje aktorskie marzenie. Kratos jest bogiem i to jest zupełnie niesamowite. Myślałem o jednej rzeczy pod względem aktorskim, bo bardzo intuicyjnie podchodzę do każdej roli, mianowicie, czy ten niezniszczalny bohater ma w sobie jakieś załamanie i po którymś dniu nagrań odkryłem w nim pewną wrażliwość, co mam nadzieję, będzie słyszalne też dla graczy – powiedział Dziurman o Kratosie.

W przypadku oryginalnej wersji językowej God of War również usłyszymy zmianę. W poprzednich odsłonach głosu bohaterowi użyczał TC Carson, teraz w tej roli będziemy mogli usłyszeć Christophera Judge'a. Gra zadebiutuje 20 kwietnia wyłącznie na konsolach PlayStation 4.

Więcej dowiecie się z materiału przygotowanego przez PlayStation:

God of War - Kratos nie przemówi głosem Lindy. - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?