Informacje

PUBG - tylko w styczniu rozdano ponad milion banów; pecetowa łatka anti-cheat opóźniona

...

Zamiast wyciszania w PlayerUnknown's Battlegrounds następuje eskalacja. Twórcy banują więc nieuczciwych graczy na masową skalę.

PUBG - tylko w styczniu rozdano ponad milion banów; pecetowa łatka anti-cheat opóźniona - obrazek 1

W PUBG nadciąga kolejna fala banowania oszustów - informowaliśmy w ubiegłym miesiącu. Z twórcami jednego z największych ubiegłorocznych hitów istotnie nie ma co zadzierać. PUBG Corp. poinformowało bowiem, że tylko w styczniu zbanowało 1,044 mln kont. "Niestety wciąż następuje eskalacja" - komentują przedstawiciele firmy. Przypomnijmy, że aby skuteczniej walczyć z nieuczciwymi graczami, podjęto nawet współpracę z chińską policją. Doprowadziło to do 120 aresztowań.

W ciągu ostatnich godzin światło dzienne miał również ujrzeć patch pozwalający zwalczać oszustwa w PlayerUnknown's Battlegrounds na PC. W ostatniej chwili PUBG Corp. wstrzymało się jednak z jego wypuszczeniem, za powód podając nieprzewidziane problemy. Na razie nie wiadomo, kiedy łatka zostanie udostępniona. Jasnym jest natomiast, że jej cel stanowi przeciwstawianie się oprogramowaniu, które ułatwia rozgrywkę nieuczciwym użytkownikom. Na ile będzie ona skuteczna? O tym przekonamy się dopiero po jej wydaniu.

PUBG - tylko w styczniu rozdano ponad milion banów; pecetowa łatka anti-cheat opóźniona - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?