News

Obcy w Rainbow Six: Siege?

Patryk Purczyński, 02.02.2018 17:43 0

Wygląda na to, że w trzecim roku z Rainbow Six: Siege elitarny oddział antyterrorystów będzie musiał się zmierzyć z zagrożeniem pozaziemskim.

Trzeci rok z nową zawartością do Rainbow Six: Siege może przynieść graczom niespodziewany zwrot w kwestii klimatu i realiów, w jakich toczyć się będzie akcja. Twardo osadzona w realiach gra tym razem prawdopodobnie pozwoli sobie na mrugnięcie okiem w stronę science-fiction. Wcześniejsze materiały promocyjne wydarzenia Outbreak sugerowały, że tęczowy oddział będzie musiał stawić czoła nieumarłym. Nowy teaser trailer wskazuje jednak, że zagrożeniem okażą się obcy lub zmutowane gatunki.

"Plaga nieznanego gatunku atakuje małe miasto Truth or Consequences w stanie Nowy Meksyk. Zagrożenie jest tak duże, że władze poddają kwarantannie całe miasto, więżąc cywiliów i żołnierzy w jego granicach. Zespół Rainbow wzywa najlepszych specjalistów od zagrożenia biologicznego" - tak wydarzenie Outbreak zapowiada Ubisoft. "Ci specjaliści przysłani z Francji i Rosji są, odpowiednio, ekspertami od wojny biologicznej i weteranami licznych konfliktów z użyciem broni biochemicznej. To oni są największą nadzieją Tęczowej Szóstki na skuteczne stawienie czoła zagrożeniom czającym się w strefie kwarantanny".

najnowsze