Informacje

Na ten mod do Divinity: Original Sin II warto czekać. Będzie m.in. nowy świat i tryb RTS

...

Fani potrafią robić rzeczy niezwykłe. Do tej kategorii aspiruje nowy mod do Divinity: Original Sin II, który w wersji alfa ma zadebiutować wkrótce.

Na ten mod do Divinity: Original Sin II warto czekać. Będzie m.in. nowy świat i tryb RTS - obrazek 1

The Abyss Team ogłosił swoje plany związane z nowym modem do Divinity: Original Sin II, Divinity: Into The Abyss. Rzeczy, które zespół planuje, niejednokrotnie ciężko jest znaleźć w płatnych DLC. Tymczasem właściciele RPG-a od Larian Studios mogą liczyć przede wszystkim na nowy świat, rozciągający się na przestrzeni 70 km². Następujące w nim wydarzenia łączą się z tymi, których świadkami byliśmy w podstawowej wersji. Są również zależne od decyzji podjętych w kampanii. Drugą istotną nowością będzie tryb RTS. Użytkownicy stworzą w nim frakcję i poprowadzą ją przez nową i niektóre starsze mapy. Wszystko splecie rozbudowany główny wątek fabularny z masą zadań pobocznych.

Wśród innych rzeczy, nad którymi pracuje The Abyss Team, są systemy budowania i craftingu, dowodzenie własną frakcją, unikatowi kompani, bitwy na wielką skalę, pojazdy, systemy rodziny i romansów, możliwość posiadania zwierzaka, generator zdarzeń losowych a nawet symulator zniewag. Już wkrótce światło dzienne powinna ujrzeć wersja alfa modu Divinity: Into The Abyss, zawierająca część z wymienionych nowości, w tym początkowe questy i regiony.

Bliższe szczegóły na temat modyfikacji znaleźć można w serwisie Moddb.

Na ten mod do Divinity: Original Sin II warto czekać. Będzie m.in. nowy świat i tryb RTS - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?