New England Patriots wygrają Super Bowl? Tak twierdzi EA

Katarzyna Dąbkowska
2018/01/29 17:51
4
0

W tym roku The Pats walczą z Philadelphia Eagles.

New England Patriots wygrają Super Bowl? Tak twierdzi EA

Electronic Arts, jak zresztą co rok, postanowiło przewidzieć, jaka dokładnie drużyna wygra tegoroczny Super Bowl. Z predykcji EA wynika, że w tym roku na szczycie podium staną New England Patriots. Zobaczcie sami:

GramTV przedstawia:

Cała symulacja została stworzona za pomocą gry "Elektroników" - Madden NFL 18, a cały mecz zakończył się wynikiem 24 do 20 dla Patriots. Inną ciekawostką może być również fakt, że gwiazdą wirtualnego spotkania został Tom Brady. W przeszłości Electronic Arts udało się przewidzieć wynik meczu Super Bowl kilkukrotnie. Kto wie, może ta sztuka uda im się ponownie. Więcej na temat samej gry możecie przeczytać pod tym adresem.

Przypomnijmy, że w tym roku finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zawodowej ligi NFL odbędzie się 5 lutego, a o puchar zawalczą New England Patriots oraz Philadelphia Eagles.

Komentarze
4
Muradin_07
The King of Iron Fist
29/01/2018 19:46
12 minut temu, Colidor napisał:

Muradin Muradinem, ale to: "Cała symulacja została stworzona za pomocą gry stworzone zostały z pomocą gry "Elektroników"" - nadal bez większego sensu jest /uploads/emoticons/smile.png" srcset="/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

No faktycznie, masz rację! /uploads/emoticons/biggrin.png" srcset="/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> 

Colidor
Gramowicz
29/01/2018 19:34
Muradin napisał:
 

A nie, bo Muradin. Po prostu skasowało się zbyt dużo ;P 

Muradin Muradinem, ale to: "Cała symulacja została stworzona za pomocą gry stworzone zostały z pomocą gry "Elektroników"" - nadal bez większego sensu jest :)

Muradin_07
The King of Iron Fist
29/01/2018 19:28
13 minut temu, Colidor napisał:

„Cała symulacja została stworzona za pomocą gry stworzone zostały z pomocą gry "Elektroników" - Madden NFL 184 do 20.”

A Pani Katarzyna, jak widzę, nadal w formie... 

A nie, bo Muradin. Po prostu skasowało się zbyt dużo ;P 
Trwa Wczytywanie