Adam "Nergal" Darski wystąpi w polskiej przygodówce Apocalipsis

Małgorzata Trzyna
2018/01/25 14:50
0
0

W Apocalipsis usłyszymy nową, nastrojową wersję muzyki zespołu Behemoth.

Nergal, lider zespołu Behemoth, pojawi się ze swym głosem w inspirowanej średniowiecznymi grafikami przygodówce Apocalipsis: Harry at the End of the World - grze, w której prześledzimy losy chłopaka, który rusza przez pełną niebezpiecznych stworów krainę, by odzyskać swą ukochaną. Tytuł ten będzie zawierał także nową, nastrojową wersję muzyki Behemotha.

- Długo szukaliśmy najlepszego głosu do Apocalipsis i przez ten cały czas odpowiedź była na wyciągnięcie ręki. Nergal i Behemoth naturalnie pasują do naszej gry, do wybranej przez nas estetyki, symboliki i poruszanych motywów. Dla mnie jest to coś, co idealnie domyka moją wizję - podkreślił Krzysztof Grudziński z Punch Punk Games, reżyser gry.

GramTV przedstawia:

- Estetyka i styl w jakim jest wykonana gra Apocalipsis są bliskie temu, co robię na co dzień i co lubię. Mnie zawsze inspirują i stymulują rzeczy, które są mroczne. Jestem na przykład fanem Gustawa Doré, którego ilustracje towarzyszą moim ulubionym książkom, np. "Rajowi Utraconemu" Miltona. Koresponduje to z tym, czym się zajmuję na co dzień w życiu zawodowym i prywatnie, bo to są moje pasje - powiedział Nergal.

Apocalipsis: Harry at the End of the World zmierza na PC i Mac, premiera ma nastąpić już niebawem. Zapraszamy także do obejrzenia poprzedniego zwiastuna!

Adam

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!