Informacje

Pierwsze zachwyty nad Dragon Ball FighterZ. Jest też trailer premierowy

...

Spływają pierwsze recenzje bijatyki Dragon Ball FighterZ. Dla fanów Goku i spółki produkcja Arc System Works może stać się zakupem obowiązkowym.

Pierwsze zachwyty nad Dragon Ball FighterZ. Jest też trailer premierowy - obrazek 1

87/100 to średnia ocen uzyskana przez Dragon Ball FighterZ na podstawie 15 recenzji, zgromadzonych w serwisie Metacritic. Dziennikarze są zgodni, że mamy do czynienia zarówno ze świetną bijatyką, jak i grą doskonale oddającą realia Dragon Balla. System walki określany jest jako wyjątkowo solidny i spektakularny, twórcom udało się zachować odpowiedni balans, a dodatkową zaletą zwłaszcza dla początkujących może okazać się uproszczony system sterowania.

"Dla Arc System Works Dragon Ball FighterZ jest szansą na prawdziwy sukces na masową skalę. Gry z serii Guilty Gear są uniwersalnie doskonałe i mają oddaną grupę fanów, ale ich natura sprawiała, że stały na straconej pozycji względem Street Fighterów i Tekkenów tego świata pod względem sprzedaży. Licencja Dragon Ball może być czynnikiem, który sprawi, że masy zainteresują się się nietuzinkowym, spektakularnym stylem walki oferowanym przez studio" - kwituje redaktor TrustedReviews.

Poniżej prezentujemy zwiastun premierowy Dragon Ball FighterZ.

Pierwsze zachwyty nad Dragon Ball FighterZ. Jest też trailer premierowy - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?