Informacje

RPG Tower of Time opuści fazę Early Access wiosną

... Małgorzata Trzyna

Event Horizon opublikowało nowy trailer, który przypomina, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na barkach naszych bohaterów.

Tower of Time, gra oferująca "nowe podejście do klasycznych RPG-ów", ukaże się wiosną 2018. W porównaniu z wersją Early Access (którą mieliśmy już przyjemność przetestować i podzielić się wrażeniami z rozgrywki), gracze otrzymają produkcję wystarczającą na ok. 30 godzin zabawy (dwukrotnie więcej niż w fazie wczesnego dostępu), zmierzą się z ponad 100 typami wrogów i będą mogli wykorzystać 500 ulepszeń w drzewku umiejętności. Podczas rozgrywki można korzystać z systemu "Arrow Time", dzięki któremu spowolnimy walkę, a nawet włączymy pauzę całkowicie, by zastanowić się nad dalszą strategią.

Eksplorując tytułową wieżę, natkniemy się nie tylko na przeciwników do pokonania, ale też będziemy rozwiązywać wymagające zagadki i zagłębimy się we wciągającą opowieść. Do wyboru będzie 5 poziomów trudności, a więc w grze znajdą coś dla siebie zarówno osoby, które nie lubią się męczyć, jak i fani największych wyzwań.

RPG Tower of Time opuści fazę Early Access wiosną - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?