Informacje

Microsoft zapowiada pozytywne zmiany na konferencję na E3

...

Choć do targów E3 pozostało jeszcze kilka miesięcy, Phil Spencer już planuje konferencję Microsoftu. Zdradza też nieco informacji na jej temat.

Microsoft zapowiada pozytywne zmiany na konferencję na E3 - obrazek 1

Szef Xboksa Phil Spencer zdradził pierwsze informacje na temat czerwcowej konferencji Microsoftu, którą firma zorganizuje tradycyjnie z okazji targów E3. - Nie sądzę, że już o tym wspominaliśmy, ale uważam, że na E3 zajdą pewne pozytywne zmiany. Może to być z korzyścią dla nas; to będzie miła odmiana - stwierdził Spencer w podcaście Majora Nelsona.

Nie wyjaśnił on jednak niestety, o jak daleko idących zmianach mówi ani czego one miałyby dotyczyć. Jest wiele aspektów, które przychodzą na myśl - od długości poszczególnych pokazów, przez same wybory tytułów na konferencję aż po ewentualny udział publiczności w prezentacjach - dlatego tym trudniej spekulować, co faktycznie Phil Spencer mógł mieć na myśli.

Targi E3 są w tym roku zaplanowane na 12-14 czerwca. Na odpowiedź na nurtujące nas pytania musimy zatem poczekać niespełna pięć miesięcy, oczywiście o ile bardziej klarowne komentarze nie padną wcześniej.

Microsoft zapowiada pozytywne zmiany na konferencję na E3 - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?