Informacje

Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones ukaże się w przyszłym tygodniu

... Małgorzata Trzyna

Możemy tymczasem zobaczyć kilka screenów z dodatku i zapoznać się z nowymi szczegółami.

Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones ukaże się w przyszłym tygodniu - obrazek 1

Ubisoft ogłosił, że dodatek The Hidden Ones do Assassin's Creed Origins zostanie udostępniony 23 stycznia 2018 na PS4, Xboksie One i PC. Zaoferuje on nowe zadania fabularne, jak również szereg zadań pobocznych, wydarzeń ograniczonych czasowo czy przedmiotów. Grając w The Hidden Ones, dowiemy się, jak rozwijało się Bractwo. Akcja toczy się cztery lata po wydarzeniach z podstawowej wersji gry, w Sinai, gdzie zmierzymy się z rzymskimi wojskami okupującymi ten rejon. Maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 45. W grze pojawią się dwie nowe, legendarne bronie (i szereg innych broni), strój oraz dwa wierzchowce. Posiadacze Season Passa pobiorą DLC bez dodatkowych opłat, pozostali gracze będą mogli je zakupić za ok. 10 dolarów.

Po The Hidden Ones planowane jest jeszcze jedno DLC - The Curse of Pharaohs. Znajdziemy w nim zupełnie nowy wątek fabularny, nie powiązany z podstawową wersją gry. Zmierzymy się ze słynnymi, egipskimi faraonami i bestiami, by rozwiązać zagadkę klątwy, która przywraca zmarłych do życia. Całość będzie bazować na egipskiej mitologii. Nie zabraknie też nowego rodzaju wyposażenia i broni. Maksymalnie będzie można osiągnąć 55 poziom. The Curse of Pharaohs ukaże się 6 marca, a jego cena będzie wyższa niż The Hidden Ones - 20 dolarów.

Z kolei 20 lutego ma zostać dodany do gry darmowy tryb edukacyjny, dzięki któremu gracze dowiedzą się więcej o starożytnym Egipcie.

Przypominamy również, że wczoraj gra została zaktualizowana do wersji 1.2.0.

Screeny z The Hidden Ones znajdziecie poniżej:

Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones ukaże się w przyszłym tygodniu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?