Informacje

Warhammer: Vermintide 2 - nowe informacje o Kontraktach i poziomie makabryczności

... Małgorzata Trzyna

Więcej hektolitrów krwi, więcej gore.

Warhammer: Vermintide 2 - nowe informacje o Kontraktach i poziomie makabryczności - obrazek 1

W najnowszym wydaniu PC Gamera pojawiły się nowe informacje o Warhammer: Vermintide 2. Potwierdzono, że gra będzie brutalna i pozwoli nasycić żądzę krwi większą liczbą potwornych scen śmierci czy odcinaniem kończyn. Wrogowie będą bardziej zróżnicowani, na danym poziomie będą mogli zostać rozmieszczeni na różne sposoby. System zdobywania łupów zostanie zmieniony, a każda broń będzie posiadać nie tylko odrębne cechy, ale też zapewni dodatkowe korzyści.

Nowy system Kontraktów pozwoli graczom brać udział w unikatowych, jednorazowych wyzwaniach i zdobywać w nich specjalne nagrody. W ten sposób twórcy chcą zapewnić świeże wrażenia graczom regularnie bawiącym się w grze. Ponieważ wyzwania będą jednorazowe, zespół Fatshark będzie mógł w większym stopniu korzystać z twórczej swobody.

Podczas rozgrywki będzie można rozwijać się w elastyczny sposób i zmieniać swe talenty oraz inaczej rozdać punkty na drzewkach umiejętności, jeśli zechcemy. Będziemy mogli rozwijać się jako Zealot, Witch Hunter czy Bounty Hunter.

Vermintide 2 zaoferuje 13 poziomów podzielonych na trzy sekcje. W każdej sekcji znajdzie się inny boss. Więcej szczegółów znajdziecie na Reddicie - uwaga na spoilery.

Premiera Warhammer: Vermintide 2 planowana jest na I kwartał 2018.

Warhammer: Vermintide 2 - nowe informacje o Kontraktach i poziomie makabryczności - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?