Finał Ligi Akademickiej już w tym tygodniu

gram.pl
2018/01/03 11:55

Mecze półfinałowe zobaczymy już jutro.

Po siedmiu tygodniach rozgrywek przyszedł w końcu czas na wielki finał Ligi Akademickiej. W najbliższy czwartek, czyli już jutro, odbędą się mecze półfinałowe. Dzień później będziemy świadkami dwóch meczy – rozgrywek o trzecie miejsce oraz wielkiego finału Ligi. Zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 10 tys. złotych.

Pierwszy mecz półfinałowy rozpocznie się w czwartek o godzinie 18:00. Zobaczymy w nim Smoki z Politechniki Krakowskiej oraz AGHentów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. W drugim meczu zmierzą się ze sobą Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej i Tyranozaury z Warszawskiej Akademii Technicznej.

GramTV przedstawia:

Kolejne mecze odbędą się w piątek. Pierwszy będzie mecz o trzecie miejsce, który rozpocznie się o godzinie 18:00. Zaraz po nim będziemy świadkami meczu finałowego. Zwycięzcy, poza nagrodami od AORUS, zagwarantują miejsce dla swojej uczelni w drugim sezonie Ligi Akademickiej, który rozpocznie się w marcu. Wszystkie mecze będą streamowane na kanale Ligi na Twitchu. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie Ligi oraz profilu na Facebooku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!