Informacje

SpellForce 3 już dostępne na PC - zobacz premierowy zwiastun

... Małgorzata Trzyna

Na graczy czeka 30-godzinna kampania do rozegrania solo lub w kooperacji oraz różne warianty rozgrywki wieloosobowej.

Trzecia część serii SpellForce zadebiutowała na PC. Z tej okazji THQ Nordic i Grimlore Games przygotowali zwiastun prezentujący najważniejsze elementy, składające się na #MakeRTSGreatAgain. W SpellForce 3 dowiemy się, co działo się po Wojnach Magów, zobaczymy wydarzenia, które dały początek rytuałowi Konwokacji i raz na zawsze zmieniły oblicze świata. Akcja toczy się przed wydarzeniami z uznanej przez krytyków SpellForce: Zakon Świtu. Na graczy czeka złożona, wielowątkowa historia, zamknięta w 30-godzinnej kampanii, którą można ukończyć solo lub w kooperacji. Tytuł ten oferuje także różne tryby gry wieloosobowej, gdzie razem może bawić się nawet do ośmiu graczy.

SpellForce 3 łączy gatunki RTS i RPG. Podczas rozgrywki tworzymy bohaterów i rozwijamy ich umiejętności, wybierając spośród rozmaitych opcji, eksplorujemy świat Eo, odkrywamy intrygi i tajemnice oraz zbieramy zróżnicowane elementy ekwipunku. Musimy także wzmacniać własną armię i prowadzić do boju żołnierzy. Sprytne wykorzystanie ukształtowania terenu, szyków, widoczności i zwiadu pozwoli zyskać przewagę taktyczną.

SpellForce 3 jest adresowane zarówno do fanów wcześniejszych części, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swą przygodę z serią.

Zapraszamy również do obejrzenia filmów prezentujących frakcje w grze - orków, elfów i ludzi.

SpellForce 3 już dostępne na PC - zobacz premierowy zwiastun - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?