Informacje

Microsoft zachwycony sprzedażą Xboksa One X

...

Przedstawiciele Microsoftu odnieśli się do początkowych wyników sprzedaży Xboksa One X. Są one pomyślne, więc i reakcje są entuzjastyczne.

Microsoft zachwycony sprzedażą Xboksa One X - obrazek 1

"Wielkie dzięki dla wszystkich za wsparcie dla Xboksa One X. Notujemy świetne początkowe rezultaty nie tylko w Wielkiej Brytanii, podobne wyniki są w całej Europie" - napisał na Twitterze Aaron Greenberg z Microsoftu. Wpisowi towarzyszy odnośnik do artykułu ujawniającego sprzedaż konsoli na Wyspach Brytyjskich na poziomie 80 tys. sztuk, który ukazał się na łamch serwisu GamesIndustry. Tym samym spec od marketingu potwierdził przedstawione wyniki.

Na tym zresztą nie koniec. "W Stanach Zjednoczonych jest dużo lepiej, mamy za sobą niesamowity pierwszy tydzień!" - dodał Greenberg. Dokładnej liczby zakupionych egzemplarzy konsoli w USA nie podał. Zadowolenia nie kryje również Phil Spencer, który pisze: "Znakomicie jest widzieć reakcje graczy na Xboksa One X. Dziękuję wszystkim". Początkowe rezultaty są tak dobre, że skłaniają analityków do zmiany przewidywanej liczby sprzedanych sztuk konsoli do końca bieżącego roku.

My tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia naszego poradnika wideo, w którym radzimy czy warto jest zainwestować w Xboksa One X.

Microsoft zachwycony sprzedażą Xboksa One X - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?