Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

CDP RED będzie naprawiać Wiedźmina 3 na PS4 Pro

Patryk Purczyński
2017/10/13 19:30

Nie wszystko poszło jak należy z ostatnią aktualizacją Wiedźmina 3 na PS4. CD Projekt RED chce jednak jak najszybciej rozwiązać palący problem.

CDP RED będzie naprawiać Wiedźmina 3 na PS4 Pro

Aktualizacja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PS4, wprowadzająca tytuł w realia PS4 Pro, powoduje błędy w działaniu - alarmują liczni użytkownicy za pośrednictwem m.in. Reddita i forum NeoGAF. W sieci krążyła pogłoska, że problem ten nie zostanie usunięty, ale CD Projekt RED zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by zaradzić występującym niedogodnościom.

- Nastąpił błąd w komunikacji po naszej stronie - wyjaśnił przedstawiciel polskiego studia w nawiązaniu do wspomnianej informacji. - Jesteśmy świadomi błędów, których doświadczają niektórzy użytkownicy po wypuszczeniu przez nasz patcha PS4 Pro. Postaramy się rozwiązać sprawę tak szybko, jak będzie to możliwe - dodał.

GramTV przedstawia:

Dzięki wspomnianej łatce Wiedźmin 3: Dziki Gon może być wyświetlany na PS4 Pro w rozdzielczości 4K.

Komentarze
9
Headbangerr
Gramowicz
14/10/2017 17:05

To ja może, tak dla odbicia od aktualnego, drażliwego tematu, pośmieję cię troszkę z "4K gaming" w cenie konsoli: hah hah, hi hi, ho ho, huh huh. https://youtu.be/W-DxWl40y7Y  Dziękuję. 

NemoTheEight
Gramowicz
14/10/2017 15:05
TobiAlex napisał:

Haha, jaki patriotyzm! Tak jest, bronić ich, w końcu zrobili największą grę za niewielkie pieniądze. Walić to, jak płacili! Ważne, że patriotyzm!

Raczysz napisać cos konkretnego, czy po prostu lubisz tak chrzanić od rzeczy dla chrzanienia?

NemoTheEight
Gramowicz
14/10/2017 15:04

Proponowałbym wprowadzić tutaj opcję zgłaszania komentarzy i banowanie za spam. Przepraszam, ale co najmniej połowa tych poniżej to spam i szitstorm.

TobiAlex
Gramowicz
14/10/2017 14:06

Haha, jaki patriotyzm! Tak jest, bronić ich, w końcu zrobili największą grę za niewielkie pieniądze. Walić to, jak płacili! Ważne, że patriotyzm!

TigerXP
Gramowicz
14/10/2017 09:02
19 minut temu, KMyL napisał:

??? Płacą ci za takie komentarze, czy co? Jak jakiś rok temu EA wydało spapraną aktualizajcę do Battlefielda 1 to się nie przyznali do błędu i nie zapowiedzieli poprawki? Jak w Fifie 16 znalazł się błąd w "ultimate team" (czy jakoś tak) to odwracali kota ogonem? Blizzard nie przyznawał się, że zawalili w diablo 3 końcową fazę gry, przez co nudziła graczy?  Jaka huśtawka emocji towarzyszy byle pierdnięciu odnośnie redów: albo o byle pierdołę będą wynoszeni na piedestał, a jak się pojawi wieść, że lead level designer, czy inny senior gameplay producer odchodzi od redów i porzucając nadchodzący cuberpunk - to będą psy wieszać, wieszczyć katastrofę itd. Eh....

Ziomek wyluzuj bo Ci żyłka pęknie /uploads/emoticons/smile.png" srcset="/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" /> 

MisioKGB
Gramowicz
14/10/2017 08:53
9 minut temu, KMyL napisał:

??? Płacą ci za takie komentarze, czy co? Jak jakiś rok temu EA wydało spapraną aktualizajcę do Battlefielda 1 to się nie przyznali do błędu i nie zapowiedzieli poprawki? Jak w Fifie 16 znalazł się błąd w "ultimate team" (czy jakoś tak) to odwracali kota ogonem? Blizzard nie przyznawał się, że zawalili w diablo 3 końcową fazę gry, przez co nudziła graczy?  Jaka huśtawka emocji towarzyszy byle pierdnięciu odnośnie redów: albo o byle pierdołę będą wynoszeni na piedestał, a jak się pojawi wieść, że lead level designer, czy inny senior gameplay producer odchodzi od redów i porzucając nadchodzący cuberpunk - to będą psy wieszać, wieszczyć katastrofę itd. Eh....

Haha spokojnie po prostu ich lubie kolego /uploads/emoticons/biggrin.png" srcset="/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> jasne jak co lepsi odchodzą to jest lipa masz rację jednak nie jest to tematem tej rozmowy /uploads/emoticons/smile.png" srcset="/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

MisioKGB
Gramowicz
14/10/2017 08:52
8 minut temu, KMyL napisał:

??? Płacą ci za takie komentarze, czy co? Jak jakiś rok temu EA wydało spapraną aktualizajcę do Battlefielda 1 to się nie przyznali do błędu i nie zapowiedzieli poprawki? Jak w Fifie 16 znalazł się błąd w "ultimate team" (czy jakoś tak) to odwracali kota ogonem? Blizzard nie przyznawał się, że zawalili w diablo 3 końcową fazę gry, przez co nudziła graczy?  Jaka huśtawka emocji towarzyszy byle pierdnięciu odnośnie redów: albo o byle pierdołę będą wynoszeni na piedestał, a jak się pojawi wieść, że lead level designer, czy inny senior gameplay producer odchodzi od redów i porzucając nadchodzący cuberpunk - to będą psy wieszać, wieszczyć katastrofę itd. Eh....

Haha spokojnie po prostu ich lubie kolego /uploads/emoticons/biggrin.png" srcset="/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" /> jasne jak co lepsi odchodzą to jest lipa masz rację /uploads/emoticons/smile.png" srcset="/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" title=":)" width="20" />

KMyL
Gramowicz
14/10/2017 08:42
MisioKGB napisał:

Dobra problem jest ogolnie lipa, ale to chyba pierwsza firma, która nie sugeruje,  że problem dotyczy tylko niewielkiej grupy użytkowników, wręcz 5 osób na krzyż. Twardo podjęli się tematu nie waląc przy tym głupa, no nie mam racji? Jak w ostatnim Falloucie nie dało się wręcz czegoś przejść to Bethesda dokładnie tak gadała jak napisałem wcześniej.

??? Płacą ci za takie komentarze, czy co? Jak jakiś rok temu EA wydało spapraną aktualizajcę do Battlefielda 1 to się nie przyznali do błędu i nie zapowiedzieli poprawki? Jak w Fifie 16 znalazł się błąd w "ultimate team" (czy jakoś tak) to odwracali kota ogonem? Blizzard nie przyznawał się, że zawalili w diablo 3 końcową fazę gry, przez co nudziła graczy?  Jaka huśtawka emocji towarzyszy byle pierdnięciu odnośnie redów: albo o byle pierdołę będą wynoszeni na piedestał, a jak się pojawi wieść, że lead level designer, czy inny senior gameplay producer odchodzi od redów i porzucając nadchodzący cuberpunk - to będą psy wieszać, wieszczyć katastrofę itd. Eh....

MisioKGB
Gramowicz
13/10/2017 20:25

Dobra problem jest ogolnie lipa, ale to chyba pierwsza firma, która nie sugeruje,  że problem dotyczy tylko niewielkiej grupy użytkowników, wręcz 5 osób na krzyż. Twardo podjęli się tematu nie waląc przy tym głupa, no nie mam racji? Jak w ostatnim Falloucie nie dało się wręcz czegoś przejść to Bethesda dokładnie tak gadała jak napisałem wcześniej.