Informacje

Machine Games zapewnia: Wolfenstein II na PC będzie dopieszczone

...

- Jestem przekonany, że gracze pecetowi będą bardzo zadowoleni ze swojej wersji - mówi reżyser Wolfenstein II: The New Colossus, Jens Matthies.

Machine Games zapewnia: Wolfenstein II na PC będzie dopieszczone - obrazek 1

Wolfenstein II: The New Colossus nie będzie miał określonej górnej granicy liczby wyświetlanych klatek na sekundę na PC - potwierdził Jens Matthies, reżyser gry. Zapewnił on również, że Machine Games dołożyło wiele starań, by komputerowa wersja strzelanki była jak najlepsza. - Sami wiele gramy na PC. Sądzę, że wszystkie gry id mają w sobie silne pecetowe DNA - zauważył.

- Dla nas to bardzo ważne by upewnić się, że wersja PC jest równie solidna jak którekolwiek z wydań konsolowych. Komputer osobisty to także nasza główna platforma testowa. Jestem przekonany, że gracze pecetowi będą bardzo zadowoleni ze swojej wersji - dodał Matthies.

Wolfenstein II: The New Colossus ukaże się 27 października - zarówno na pecetach, jak i na konsolach (XOne, PS4). Przypomnijmy, że twórcy gry odcinają się od politycznych wydarzeń, z którymi łączona jest strzelanka. Waszej uwadze polecamy też ostatni gameplay.

Machine Games zapewnia: Wolfenstein II na PC będzie dopieszczone - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?