Felieton

Ponad 20 minut z Wolfenstein II: The New Colossus

Adam Berlik, 27 września 2017 11:22 0

Naziści w Nowym Orleanie.

Do premiery Wolfenstein II: The New Colossus coraz bliżej, więc nic dziwnego, że w sieci pojawiają się nowe materiały z kolejnych przygód B.J. Blazkowicza. Tym razem możemy zobaczyć niespełna pół godziny rozgrywki z akcją osadzoną w Nowym Orleanie. Na uwagę zasługuje nie tylko dynamiczna wymiana ognia, ale również świetna oprawa graficzna.

Na poniższym gameplayu z Wolfenstein II: The New Colossus przedstawiono między innymi czystą rozgrywkę (zarówno spokojną eksplorację, jak i szybką walkę z przeciwnikami), przerywniki filmowe, a także system perków i ekran ulepszeń poszczególnych rodzajów broni. Sama mechanika zabawy do złudzenia przypomina to, co znamy z Wolfenstein: The New Order i dodatku Wolfenstein: The Old Blood.

Wolfenstein II: The New Colossus ukaże się 27 października na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
15 tysięcy odświeżonych tekstur w najnowszej modyfikacji do Fallout: New Vegas
Chernobylite - nadchodzący survival horror na oficjalnym wideo z rozgrywki!
Mortal Kombat 11 - nowy gameplay z brutalnym Shao Kahnem
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.