W Forza Motorsport 7 bonusy VIP będą działać tak samo jak w poprzednich odsłonach serii

Małgorzata Trzyna
2017/10/05 15:25

Twórcy przeprosili za zamieszanie i obiecali wprowadzić zmiany, by rozwiązać najbardziej palące kwestie.

W Forza Motorsport 7 bonusy VIP będą działać tak samo jak w poprzednich odsłonach serii

Pakiet VIP dla Forza Motorsport 7, dodawany do droższych edycji gry, miał zapewniać graczom premię do zdobywanych punktów CR tylko za pierwsze 25 wyścigów (a href=http://www.gram.pl/news/2017/10/02/forza-7-krytykowana-za-skrzynie-z-losowymi-nagrodami.shtml>o czym wspominaliśmy kilka dni temu). W poprzednich odsłonach serii takiego ograniczenia nie było, toteż użytkownicy poczuli się oszukani - zwłaszcza, że przed premierą nie informowano, że takie zmiany są planowane. Po fali krytyki twórcy postanowili więc rozwiązać ten problem:

- Od debiutu Forza Motorsport 7 w ubiegłym tygodniu we wczesnym dostępie, wszyscy w Turn 10 bacznie obserwowaliśmy opinie graczy. Najważniejsze jest dla nas utrzymanie otwartego dialogu ze społecznością. Od dziś możecie spodziewać się ważnych zmian. W miniony weekend dotarły do nas głośne i wyraźne głosy od posiadaczy Ultimate Edition, którzy wyrażali swą frustrację dotyczącą pakietu VIP. Natychmiast zaktualizowaliśmy opis w Windows Store, by zapobiec dalszym nieporozumieniom. Jako szef studia, przepraszam za zamieszanie - napisał Alan Hartman.

GramTV przedstawia:

Posiadacze pakietu VIP otrzymali w ramach rekompensaty cztery dodatkowe samochody: 2016 Jaguar F-TYPE Project 7 Forza Edition, 2017 Chevrolet Camaro ZL1 Forza Edition, 2017 Acura NSX Forza Edition oraz 2010 Maserati Gran Turismo S Forza Edition, a także 1 milion kredytów.

- Co ważniejsze, zmienimy nagrody VIP w Forza Motorsport 7 - podkreślił Hartman. - Nowy system będzie działać tak jak w Forza Motorsport 6, pozwoli zdobywać 2x więcej kredytów po każdym wyścigu. Rozpoczęliśmy już prace i wydamy aktualizację tak szybko jak to możliwe.

Komentarze
2
KingShaq32
Gramowicz
06/10/2017 12:10

Poczekam, aż wyjdzie edycja ze wszystkimi DLC, dopiero wtedy kupię.

Tom_pl
Gramowicz
05/10/2017 18:56

Miło że naprawili błąd i będzie tak jak w poprzedniej odsłonie, i rekompesata w postaci samochodów też fajna :) samochodów nigdy za dużo :D