News

W Forza Motorsport 7 bonusy VIP będą działać tak samo jak w poprzednich odsłonach serii

Małgorzata Trzyna, 05.10.2017 15:25 2

Twórcy przeprosili za zamieszanie i obiecali wprowadzić zmiany, by rozwiązać najbardziej palące kwestie.

Pakiet VIP dla Forza Motorsport 7, dodawany do droższych edycji gry, miał zapewniać graczom premię do zdobywanych punktów CR tylko za pierwsze 25 wyścigów (a href=http://www.gram.pl/news/2017/10/02/forza-7-krytykowana-za-skrzynie-z-losowymi-nagrodami.shtml>o czym wspominaliśmy kilka dni temu). W poprzednich odsłonach serii takiego ograniczenia nie było, toteż użytkownicy poczuli się oszukani - zwłaszcza, że przed premierą nie informowano, że takie zmiany są planowane. Po fali krytyki twórcy postanowili więc rozwiązać ten problem:

- Od debiutu Forza Motorsport 7 w ubiegłym tygodniu we wczesnym dostępie, wszyscy w Turn 10 bacznie obserwowaliśmy opinie graczy. Najważniejsze jest dla nas utrzymanie otwartego dialogu ze społecznością. Od dziś możecie spodziewać się ważnych zmian. W miniony weekend dotarły do nas głośne i wyraźne głosy od posiadaczy Ultimate Edition, którzy wyrażali swą frustrację dotyczącą pakietu VIP. Natychmiast zaktualizowaliśmy opis w Windows Store, by zapobiec dalszym nieporozumieniom. Jako szef studia, przepraszam za zamieszanie - napisał Alan Hartman.

Posiadacze pakietu VIP otrzymali w ramach rekompensaty cztery dodatkowe samochody: 2016 Jaguar F-TYPE Project 7 Forza Edition, 2017 Chevrolet Camaro ZL1 Forza Edition, 2017 Acura NSX Forza Edition oraz 2010 Maserati Gran Turismo S Forza Edition, a także 1 milion kredytów.

- Co ważniejsze, zmienimy nagrody VIP w Forza Motorsport 7 - podkreślił Hartman. - Nowy system będzie działać tak jak w Forza Motorsport 6, pozwoli zdobywać 2x więcej kredytów po każdym wyścigu. Rozpoczęliśmy już prace i wydamy aktualizację tak szybko jak to możliwe.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.