Informacje

Divinity: Original Sin II podwoiło wynik sprzed dwóch tygodni

...

SteamSpy sugeruje, że Divinity: Original Sin II nie przestało się świetnie sprzedawać po premierowym boomie. Wynik oryginału "dwójka" bije na głowę.

Divinity: Original Sin II podwoiło wynik sprzed dwóch tygodni - obrazek 1

Divinity: Original Sin II sprzedało się w 650 tys. egzemplarzy - pokazuje SteamSpy. Produkcja Larian Studios zadebiutowała 14 września. Po kilku dniach podawano, że gra znalazła ponad 300 tys. nabywców. Trzeba przy tym nadmienić, że rezultaty te są nieoficjalne i nie obejmują kopii sprzedanych w sklepie GOG.com. To oznacza, że RPG ma się świetnie i bije na głowę wyniki osiągane przez pierwszą część - ta próg 500 tys. sprzedanych sztuk osiągnęła bowiem dopiero po trzech miesiącach.

Zainteresowanie, jakie generuje Divinity: Original Sin II wśród konsumentów, jest jednak w pełni uzasadnione. Dość powiedzieć, że to jedna z najwyżej ocenionych gier tego roku, a gdyby nie fenomenalne, historyczne wręcz przyjęcie The Legend of Zelda: Breath of the Wild, to właśnie dzieło Larian Studios z wynikiem 95/100 okupowałoby teraz pierwsze miejsce w rankingu serwisu Metacritic.

Najnowsze
Lubisz nas?