Informacje

Nieumarły i zawartość edycji kolekcjonerskiej na nowym materiale z Divinity: Original Sin II

... LM

Oficjalna premiera gry nastąpi już 14 września.

Zgodnie z oczekiwaniami deweloperzy z Larian Studios udostępnili kolejny materiał ze swojej nadchodzącej gry Divinity: Original Sin II. Tym razem twórcy zaprezentowali zapowiadanego wcześniej Nieumarłego, a przy okazji ujawnili skład edycji kolekcjonerskiej swojego RPG-a.

Na załączonym materiale możemy zobaczyć, że postać Nieumarłego dostępna jest dla każdej rasy i płci w grze. Dodatkowo możemy spersonalizować ją na takich samych zasadach jak innych bohaterów – wybieramy fryzurę, wygląd twarzy czy kolor kości. Nieumarły leczy się za pomocą trucizny, podczas gdy standardowe mikstury lecznicze zadają mu obrażenia. Co więcej, postać ta może nie tylko udawać członka dowolnej rasy, ale też podczas potyczki może symulować martwego, co pozwoli jej uniknąć obrażeń i zaskoczyć przeciwników w dogodnym momencie. Większość mieszkańców świata gry nie zareaguje z entuzjazmem na widok żywego szkieletu, więc często musimy podtrzymywać iluzję i zakrywać kości elementami pancerza.

Nieumarły i zawartość edycji kolekcjonerskiej na nowym materiale z Divinity: Original Sin II - obrazek 1

Najnowsze wideo wieńczy prezentacja edycji kolekcjonerskiej Divinity: Original Sin II. Poza grą znajdziemy w niej m.in. album z grafikami, figurkę, mapę świata gry i książkę z opisem świata i jego najważniejszych postaci. Specjalne pudełkowe wydanie dostępne będzie wyłącznie w liczbie tysiąca egzemplarzy. Chętni muszą przygotować się na wydatek rzędu 170 dolarów (około 600 złotych).

Najnowsze
Lubisz nas?