Informacje

Blizzard na gamescomie - cokolwiek ogłosi, zobaczymy to na żywo w sieci

...

Twórcy Overwatcha i World of Warcraft przeprowadzą na gamescomie własny pokaz. Czy jego centralnymi punktami będą właśnie wspomniane tytuły?

Blizzard na gamescomie - cokolwiek ogłosi, zobaczymy to na żywo w sieci - obrazek 1

W środę, 23 sierpnia, Blizzard Entertainment przeprowadzi swoją prezentację z okazji targów gamescom 2017. Co najważniejsze, będą ją mogli zobaczyć wszyscy dzięki przekazowi na żywo w sieci, a nie tylko osoby, które w przyszłym tygodniu udają się do Kolonii. Transmisję będzie można obejrzeć m.in. na oficjalnej stronie firmy. To, co konkretnie pokaże Blizzard, na razie w większości owiane jest tajemnicą.

Co nieco być może stanie się jaśniejsze w poniedziałek, dwa dni przed pokazem. Wówczas twórcy Overwatcha planują wypuścić teaser zapowiadający środową prezentację. Na razie jedynym pewnym punktem programu jest właśnie wspomniana sieciowa strzelanka, a konkretnie oparty na niej animowany krótki film. Krążą jednak spekulacje, że być może Blizzard zdecyduje się na ogłoszenie kolejnego rozszerzenia World of Warcraft. Oczekiwanie jest tym większe, że ostatni dodatek, Legion, został zapowiedziany przed dwoma laty, właśnie na gamescomie.

Najnowsze
Lubisz nas?