News

Just Cause 3: Multiplayer Mod trafi na Steam 20 lipca

LM, 13.07.2017 11:00 0

Baw się z przyjaciółmi na serwerach zdolnych pomieścić nawet setkę graczy.

W styczniu tego roku grupa Nanos GbR udostępniła efekty swoich prac nad modyfikacją wprowadzającą tryb wieloosobowy do wydanej z końcem 2015 roku gry Just Cause 3. Dziś wiemy, że jego grywalna wersja zadebiutuje na platformie Steam już 20 lipca.

Multiplayer Mod trafi na listę darmowych DLC do gry i dedykowany jest wszystkim, którzy marzą o wspólnych wyścigach, starciach i pościgach na wzór tego, co możemy oglądać w trybie wieloosobowym do GTA V. Warto wspomnieć, że na pojedynczym serwerze będzie mogło przebywać jednocześnie nawet stu graczy, a związane z obciążeniem serwera opóźnienia mają być zredukowane dzięki odpowiedniej synchronizacji. Twórcy zaznaczają przy tym, że oddają w ręce graczy określone tryby, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby stworzyli własne, jeśli wpadną na ciekawy pomysł.

Just Cause 3: Multiplayer Mod nie wpływa w żaden sposób na wymagania sprzętowe oryginalnej produkcji, a jedynym wymogiem jest oczywiście posiadanie gry studia Avalanche na platformie Valve i 1 GB wolnego miejsca na twardym dysku.

najnowsze