Multiplayer do Just Cause 3 dostępny

Patryk Purczyński
2017/01/07 11:55
0
0

Po wielu turbulencjach mod udostępniający tryb wieloosobowy w Just Cause 3 ujrzał światło dzienne. Nie jest to jednak jeszcze jego finalna wersja.

Multiplayer do Just Cause 3 dostępny

JC3:MP ujrzał światło dzienne. Jest to długo oczekiwany mod wprowadzający multiplayer do Just Cause 3. Pozwala grać na jednym serwerze setkom użytkownikom, zarówno w kooperacji, jak i przeciwko sobie. Można razem odkrywać i niszczyć świat, brać udział w wyścigach, deathmatchach i innych rodzajach aktywności. Wcześniej modyfikacja była dostępna w wersji beta.

Fakt, że mod został udostępniony w wersji 1.0 nie oznacza, że prace nad nim dobiegły końca. Przed nami jest jeszcze premiera na Steamie. Na razie można po prostu pobrać modyfikację ze strony twórców. Wymagania sprzętowe są takie same jak w przypadku podstawowej wersji Just Cause 3 autorstwa Avalanche Studios. Jedynym wymogiem cieszenia się z rozgrywki wieloosobowej jest posiadanie swojej kopii na Steamie.

GramTV przedstawia:

Multiplayer do Just Cause 3 przebył naprawdę długą drogę. Prace nad nim zapowiedziano już w 2014 roku. Za projektem stała ta sama grupa, która stworzyła tryb wieloosobowy do Just Cause 2. Ostatecznie główny developer Cameron Foote znalazł zatrudnienie w Avalanche Studios, w następstwie czego prace zostały zawieszone. Udostępniony mod jest dziełem innej grupy, niezwiązanej z tamtym projektem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!