Informacje

Gry Capcomu w najnowszej akcji Humble Bundle

... LM

W najnowszej paczce znajdziecie m.in. wybrane produkcje z cyklu Dead Risng i Resident Evil.

Gry Capcomu w najnowszej akcji Humble Bundle - obrazek 1

Humble Bundle wystartowało z kolejną akcją, w której możemy zgarnąć wybrane tytuły z portfolio Capcomu – Humble Capcom Rising Bundle. Tak jak w przypadku poprzednich akcji, żeby załapać się na pierwszy próg, wystarczy wpłata w wysokości 1 dolara (niespełna 4 złote). Dzięki temu zdobędziemy klucze do trzech gier – Strider, Umberlla Corps i DmC: Devil May Cry.

Jeśli zdecydujecie się przeznaczyć kwotę większą, niż wynosi średnia wpłat – 7,15 dolara (około 27 złotych) w chwili pisania wiadomości – to poza tytułami wymienionymi w poprzednim akapicie otrzymacie klucze do Umbrella Corps Deluxe Edition Upgrade Pack, Dead Rising 2: Off the Record, Resident Evil HD, Resident Evil 0 HD i Resident Evil 6.

W ostatnim progu, który możecie odblokować przy wpłacie 12 dolarów (około 50 złotych), otrzymacie dodatkowo Dead Rising 2 i Dead Rising 3: Apocalypse Edition. Do tego oczywiście wszystkie produkcje wspomniane powyżej. Jak w przypadku każdej organizowanej przez Humble Bundle akcji, sami decydujecie o tym, na jaki cel zostaną przeznaczone wpłacone przez Was środki, więc w całości lub części możecie przekazać je na cele charytatywne. Humble Capcom Rising Bundle będzie dostępne przez dwa tygodnie.

Gry Capcomu w najnowszej akcji Humble Bundle - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?