Informacje

Realpolitiks trafi na urządzenia mobilne z iOS i Androidem już w lipcu

... Małgorzata Trzyna

Wersja mobilna zachowa wszystkie elementy rozgrywki z uprzednio wydanej wersji na PC.

Studio Jujubee ogłosiło, że już w lipcu tego roku na systemy iOS i Android trafi Realpolitiks. Mobilna wersja będzie pierwszą pełnoprawną strategią czasu rzeczywistego na urządzenia mobilne, która zachowa wszystkie elementy rozgrywki znane z PC - jedyną różnicą będzie interfejs dostosowany do ekranów urządzeń mobilnych.

- Wydanie mobilnej wersji Realpolitiks jest dla nas kolejnym naturalnym krokiem do poszerzenia grona fanów naszej strategii. Już w lipcu gra pozwoli mobilnym graczom wcielić się w rolę przywódcy jakiegokolwiek ze współczesnych państw, by poprowadzić je na szczyty globalnych rankingów. Chcemy zaznaczyć, że gra zachowa wszystkie elementy rozgrywki znanej nam już z wersji desktopowej, a różnić ją będzie od wersji PC jedynie interfejs idealnie dopasowany do przestrzeni ekranów mobilnych, a przede wszystkim smartfonów - powiedział Michał Stępień, Prezes Zarządu Jujubee S.A.

Poniżej znajdziecie kilka nowych screenów:

Warto również przypomnieć, że jeszcze w tym roku ruszy produkcja Realpolitiks 2, które (według wstępnych założeń) ukaże się w roku 2019.

Najnowsze
Lubisz nas?