News

Microsoft na E3 nie wyłożył wszystkich kart na stół

Patryk Purczyński, 26.06.2017 18:18 2

42 gry pokazał Microsoft na swojej konferencji na E3, a to i tak nie było wszystko, nad czym pracują studia współpracujące z gigantem z Redmond.

Microsoft na targach E3 nie wyłożył na stół wszystkich kart - nawet pomimo zaprezentowania aż 42 gier. Część tytułów znajdujących się w produkcji pozostała w ukryciu przed blaskiem reflektorów. - Zachowaliśmy odpowiedni balans w tym, jak dużo rzeczy pokazać na wczesnym etapie - mówi Aaron Greenberg odpowiedzialny w firmie za marketing.

- Mogę zapewnić, że jest znacznie więcej projektów powstających na Xboksa, wiele dużych tytułów, o których dzisiaj jeszcze nie mówimy - oznajmia. Wiadomo, że jednym z nich jest Halo 6, które w pełni świadomie nie zostało zabrane do Los Angeles na tegoroczne E3. - Zawsze to bilansujemy. Ile można pokazać rzeczy na dalszą przyszłość? Prawda jest taka, że zaprezentowaliśmy 42 gry. To był naprawdę różnorodny zestaw tytułów - dodaje Greenberg.

Microsoft ma zapewne nauczkę po Scaleboundzie, który został pokazany zbyt wcześnie, a następnie podjęto decyzję o jego skasowaniu. Poza tym, przed nami jest jeszcze jedna duża impreza. Chodzi oczywiście o gamescom, gdzie producent Xboksa też będzie miał parę istotnych ogłoszeń do przekazania. Nie powinno być ich jednak aż tak dużo, jak na E3.

najnowsze