Gra Pathfinder: Kingmaker ufundowana na Kickstarterze

LM
2017/06/24 12:01
0
0

Twórcy dziękują za wsparcie i wyznaczają kolejne cele. Zbiórka potrwa do 12 lipca.

Gra Pathfinder: Kingmaker ufundowana na Kickstarterze

Jeśli po cichu zacieraliście ręce na grę opartą na klasycznym systemie Pathfinder, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Uruchomiona 6 czerwca na Kickstarterze zbiórka osiągnęła swój główny cel – kwotę pół miliona dolarów – co oznacza, że produkcja gry ruszy pełną parą. Twórcy od razu nakreślili dodatkowe cele zbiórki, które zostaną zrealizowane, jeśli pojawią się kolejne osoby, które postanowią wesprzeć projekt. Jednym z nich jest klasa Magus, która równoważy korzystanie z magicznych mocy ze zwykłymi atakami. Dodatkowe fundusze na rozwój gry są całkiem realne, bo akcja zakończy się za dopiero niespełna trzy tygodnie – 12 lipca.

GramTV przedstawia:

Pathfinder: Kingmaker ma przykuć nas do monitorów na ponad sto godzin, z czego prawie połowę będzie stanowić główna linia fabularna. Świat gry będzie podzielony na czternaście regionów, a gracze dostaną do dyspozycji co najmniej dziesięć klas postaci, siedem grywalnych ras i masę przeciwników.

Gra realizowana jest przez studio Owlcat Games we współpracy z firmą posiadającą prawa do klasycznej gry Pathfinder – Paizo.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!