News

W Need for Speed: Payback gracze poczują się jak bohaterowie filmu

Patryk Purczyński, 19.06.2017 19:22 6

Need for Speed: Payback nie będzie konwencjonalną grą wyścigową. Produkcji Ghost Games ma do tego towarzyszyć iście filmowe odczucie.

- Zależy nam na tym, byście poczuli się jak bohaterowie filmu akcji - mówi William Ho, dyrektor kreatywny Need for Speed: Payback, nowej gry wyścigowej studia Ghost Games. - Kiedy spojrzymy na historię telewizyjnych i filmowych pościgów samochodowych, najlepszymi momentami są te, w których mkniesz w czyimś kierunku i doprowadzasz do kraksy. Potem widać, jak pojazdy latają, obracają się, odpadają z nich części... Jest odpowiednie ujęcie kamery, spowolniony obraz i wygląda to tak, jakbyś sam tego dokonał, jakbyś sam był bohaterem tej akcji i do niej doprowadził - stwierdza.

Need for Speed: Payback zostało zaprezentowane na konferencji EA Play. Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że gra ukaże się jeszcze w tym roku.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.