Felieton

W Need for Speed: Payback gracze poczują się jak bohaterowie filmu

Patryk Purczyński, 19 czerwca 2017 19:22 6

Need for Speed: Payback nie będzie konwencjonalną grą wyścigową. Produkcji Ghost Games ma do tego towarzyszyć iście filmowe odczucie.

- Zależy nam na tym, byście poczuli się jak bohaterowie filmu akcji - mówi William Ho, dyrektor kreatywny Need for Speed: Payback, nowej gry wyścigowej studia Ghost Games. - Kiedy spojrzymy na historię telewizyjnych i filmowych pościgów samochodowych, najlepszymi momentami są te, w których mkniesz w czyimś kierunku i doprowadzasz do kraksy. Potem widać, jak pojazdy latają, obracają się, odpadają z nich części... Jest odpowiednie ujęcie kamery, spowolniony obraz i wygląda to tak, jakbyś sam tego dokonał, jakbyś sam był bohaterem tej akcji i do niej doprowadził - stwierdza.

Need for Speed: Payback zostało zaprezentowane na konferencji EA Play. Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"
BioWare opóźnia prace nad nowymi funkcjami w Anthem. Najpierw eliminacja błędów
Reżyser Star Citizen twierdzi, że dla Anthem jest jeszcze nadzieja
EA komentuje przebieg prac nad Command & Conquer Remastered
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.