Czas zmierzchu Głuchowskiego ponownie w księgarniach

LM
2017/06/14 12:29
1
0

Premiera nowego wydania już dzisiaj, a 24 czerwca Dmitry Glukhovsky odwiedzi Big Book Festival w Warszawie.

Zastanawialiście się kiedyś, co łączy kulturę Majów ze współczesną cywilizacją? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w kryminalno-fantastycznej powieści Dmitrija Glukhovsky’ego Czasu zmierzchu, która w poprawionej i odświeżonej wersji powraca do księgarń już dziś. Bohaterem powieści jest zawodowy tłumacz, który otrzymuje zlecenie przetłumaczenia dziennika z wyprawy, która miała na celu zdobycie świętych ksiąg Majów. Z czasem tłumacz ulega coraz większej fascynacji treścią dziennika, a tymczasem Rosja pogrąża się w kolejnych kataklizmach, które niosą za sobą tysiące ofiar.

Okazją do publikacji nowego wydania Czasu zmierzchu jest wizyta Dmitrija Glukhovsky’ego na Big Book Festival w sobotę 24 czerwca o godzinie godz. 18.00. Spotkanie odbędzie się w Audytorium Medium przy ul. Emilii Plater 31 w Warszawie. Na spotkaniu autor podziel się z nami swoją wizją świata i źródłami swoich wyobrażeń, a także poruszy wątek swoich utworów literackich, które przeobraziły się w gry komputerowe.

Warto wspomnieć, że również dzisiaj do księgarń trafi ostatni tom osadzonej w Uniwersum Metra 2033 trylogii Denisa Szabałowa. Do Prawa do użycia siły i Prawa do życia dołączy Prawo do zemsty. Polskie wydanie powieści ukaże się jako pierwsze na świecie, nawet przed premierą oryginału w Rosji. Wydanie Prawa do zemsty zawiera bezpłatny zbiór 12 opowiadań - W ruinie, które wyłoniono w ramach IV edycji konkursu na najlepsze opowiadania fanów Uniwersum Metra 2033.

GramTV przedstawia:

Czas zmierzchu Głuchowskiego ponownie w księgarniach

Komentarze
1
Artmaster88
Gramowicz
15/06/2017 09:29

Czytałem to kilka dobrych lat temu. Książka jest super! A końcówka po prostu miażdży :) Polecam