Informacje

E3 2017: Devolver Digital zakpiło z całej branży! Krwawy pastisz targowych konferencji

...

Gdy Devolver Digital ogłosiło swoją konferencję na E3, nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. I słusznie - to co się wydarzyło, trudno w ogóle opisać.

E3 2017: Devolver Digital zakpiło z całej branży! Krwawy pastisz targowych konferencji - obrazek 1

Devolver Digital na swojej konferencji zorganizowanej z okazji targów E3 zmiażdżył resztę konkurencji - i nie chodzi tu bynajmniej o pokazy gier, a o jedno wielkie szyderstwo, które urządził sobie wydawca indyków. Dostało się praktycznie wszystkim związanym z branżą elektronicznej rozrywki - od "profesjonalnych dziennikarzy", którzy reagują na prezentacje z przesadnym entuzjazmem, przez pompatycznych prowadzących po graczy, którzy najpierw krzyczą: "bierzcie moje pieniądze", a potem okazuje się, że konto firmy jest puste (co wywołuje w pracownikach księgowości myśli samobójcze).

Kojarzycie konferencje, na których występują Azjaci ledwie radzący sobie z językiem angielskim? Devolver wyśmiał i te przypadki, próbując połączyć się z Sudą 51 z Grasshopper Manufacture. Dostało się wczesnemu dostępowi - wydawca zaproponował Earliest Access, czyli program, dzięki któremu można kupić jeszcze bardziej niedokończone gry, a nawet projekty, które ledwie co narodziły się w głowach swoich twórców. Autorzy domagają się opinii na temat swoich produkcji? Devolver ułatwi ich przekazywanie bardziej niż kiedykolwiek. Oberwali też youtuberzy, którzy nie mają za wiele do powiedzenia.

Prześmiewcze wydarzenie pełne jest krwi, niedorzeczności, nieparlamentarnego języka i humoru, który z pewnością nie we wszystkie gusta trafi. Jeśli jednak jesteście elastyczni i macie wolny kwadrans, dajcie Devolverowi szansę. Gry? Jakieś były, ale kto by się tym przejmował...

E3 2017: Devolver Digital zakpiło z całej branży! Krwawy pastisz targowych konferencji - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?