Ori and the Will of the Wisps zostanie ujawnione już dziś?

Katarzyna Dąbkowska
2017/06/11 17:33
3
0

W sieci pojawiły się pierwsze screeny. Ale czy prawdziwe?

Ori and the Will of the Wisps zostanie ujawnione już dziś?

Plotki o kontynuacji Ori and the Blind Forest krążą od wielu miesięcy. Gra miała zostać zaprezentowana podczas E3 w minionym roku, jednak ostatecznie wtedy o niej nie usłyszeliśmy. Teraz jednak może się to zmienić. Jeden z użytkowników zgłosił się do serwisu IndianNoob twierdząc, że pracuje nad nową częścią o wspomnianym tytule. Co więcej, przesłał kilka screenów na potwierdzenie. Możecie je zobaczyć poniżej:

GramTV przedstawia:

Możliwe, że Ori and the Will of the Wisps to plotka, a widoczne powyżej zrzuty ekranu to jedynie obrazki stworzone przez nadgorliwego użytkownika. Jeśli mielibyśmy usłyszeć cokolwiek o grze, najprawdopodobniej najlepszym momentem będzie dzisiejsza konferencja Microsoftu. Jeśli zatem ciekawi was ten tytuł, zajrzyjcie na naszą stronę po 23:00, kiedy rozpoczniemy relację z wydarzenia.

Komentarze
3
MisioKGB
Gramowicz
11/06/2017 20:57

To była pierwsza gra, w którą grałem z moją narzeczoną i pierwsza oprócz simsów, ktora Jej się podobała. No popłakałbym się ze szczęścia jakby oglosili sequel :D

Usunięty
Usunięty
11/06/2017 19:56

Troche wysoki poziom trudnosci byl dla mnie w ori, ale nie zmienia to faktu ze gra byla wysmienita. Klimat byl po prostu mistrzowski.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
11/06/2017 19:31

Jakby to była prawda to brałbym w ciemno :]

Ori był znakomitą grą ;]