Informacje

Overwatch – Jeff Kaplan zapewnia, że Blizzard słucha graczy

... Katarzyna Dąbkowska

Nie wszystkim użytkownikom podoba się pomysł ze skrzyniami dostępnymi w ramach wydarzenia.

Overwatch – Jeff Kaplan zapewnia, że Blizzard słucha graczy - obrazek 1

Overwatch doczekał się kolejnego wydarzenia, które związane jest między innymi ze specjalnymi skrzyniami, które zawierają dodatkowe przedmioty czy skórki do gry. Wiele graczy krytykuje jednak pomysł loot boksów z wielu względów. Krytyka nie uszła uwadze Jeffa Kaplana, który zapewnił, że Blizzard wsłuchuje się w komentarze graczy:

- Chciałem zapewnić, że śledziliśmy wątki dotyczące nagród ze skrzyń związanych z wydarzeniami rocznicowymi czy innymi, a także loot boksami ogólnie. Opinie i sugestie graczy były dla nas bardzo pomocne. Wczoraj wdaliśmy się w naprawdę ciekawą dyskusję na temat opinii, których wysłuchaliśmy w tym tygodniu. Chociaż nie mam aktualnie nic do zapowiedzenia, myślę, że ważne jest, abyście wiedzieli, że was słuchamy.

Możliwe, że niedługo do skrzyń zostaną wprowadzone poprawki. Aktualne wydarzenie ma trwać do 12 czerwca. Nie wiadomo zatem, czy ewentualne zmiany zostaną wprowadzone do skrzyń jeszcze w jego trakcie czy pojawią się dopiero przy okazji następnego wydarzenia.

Najnowsze
Lubisz nas?